Charming Appartement - 1Br 2P -Trocadero

  • Wi-Fi
  • Kæledyr ikke tilladt

Charming Appartement - 1Br 2P -Trocadero ligger et hyggeligt sted som er cirka 17 minutters gågang fra Vinmuseum.

Den hyggelige villa har et fuldt udstyret køkken.

Det tager ca. 7 minutters gåtur for at nå Musée Dapper. Pizzeria Ozio befinder sig 300 meter fra denne indkvartering. Gæsterne vil nyde en førsteklasses beliggenhed i nærheden af Musée des Monuments Français. Denne indkvartering er let tilgængelig fra Victor Hugo metrostation, da den ligger 200 meter væk.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Charming Appartement - 1Br 2P -Trocadero Paris
Studio Duplex - Place Victor Hugo Trocadero- Bail Mobilite
pris kun for mobil

Studio Duplex - Place Victor Hugo Trocadero- Bail Mobilite

0 m fra overnatningsstedet
Home In Paris Eiffel Tower & Champs Elysees
pris kun for mobil

Home In Paris Eiffel Tower & Champs Elysees

7.8
Godt 30 anmeldelser
93 m fra overnatningsstedet
USD 675 USD 608
pr. nat
Flexliving - Room - Mesnil
pris kun for mobil

Flexliving - Room - Mesnil

118 m fra overnatningsstedet

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    På værelser

    • Varme

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Elevator
    • Røgdetektorer
    • Nøgleadgang

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvad er de mest populære turistattraktioner i nærheden af Charming Appartement - 1Br 2P -Trocadero villa?
      Du kan besøge Musée des Monuments Français, som ligger i nærheden af Charming Appartement - 1Br 2P -Trocadero villa.
    • Hvad er reglerne for ind- og udtjekning på Charming Appartement - 1Br 2P -Trocadero villa?
      Gæster på Charming Appartement - 1Br 2P -Trocadero villa skal checke ind senest 18:00 og checke ud senest 10:00.
    • Er der nogen gode restauranter i nærheden af Charming Appartement - 1Br 2P -Trocadero villa?
      Restauranter i nærheden af Charming Appartement - 1Br 2P -Trocadero villa omfatter Non Solo Pizze og Karamna.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Charming Appartement - 1Br 2P -Trocadero Paris

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk